Baterie natryskowe z termostatem

Podczas wymiany armatury prysznicowej lub w trakcie kompletowania wyposażenia łazienki do nowego domu warto postawić na nowoczesne rozwiązania w tym zakresie. Sprawi to użytkownikowi wiele przyjemności, zapewni mu wygodę korzystania z aparatury oraz zapewni bezawaryjne działanie. Mając na uwadze nawet najbardziej wymagających klientów, przygotowaliśmy szeroką ofertę baterii natryskowych z termostatem. Dostępne w atrakcyjnych cenach baterie sprawiają, że nasz sklep jest często odwiedzany. Podczas korzystania z prysznica każdy chce po prostu cieszyć się z przyjemności obcowania z wodą, bez trosk o awarie, nieprawidłowe działanie czy niepotrzebne odwiedziny hydraulika. Dlatego dostępne w naszej ofercie baterie cechują się wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, które jednoznacznie wpływają na ich trwałość. Ze względu na dostępność różnych wariantów, każdy klient znajdzie coś dla siebie. Elegancki design, funkcjonalność i niezawodność - to cechy baterii termostatycznych.

AQUALINE bateria termostatyczna z deszczownicą UNO AQUALINE bateria termostatyczna z deszczownicą UNO
Cena: 750,00 zł
Bateria Natryskowa Prysznicowa AQUALINE Termostatyczna Bateria Natryskowa Prysznicowa AQUALINE Termostatyczna
Cena: 460,00 zł
EXEO 2 BLACK termostatyczna bateria podtynkowa 25 EXEO 2 BLACK termostatyczna bateria podtynkowa 25
Cena: 1 000,00 zł
szt.
EXEO 2 BLACK termostatyczna bateria podtynkowa 40 EXEO 2 BLACK termostatyczna bateria podtynkowa 40
Cena: 1 200,00 zł
szt.
EXEO 2 termostatyczna bateria podtynkowa 20 CHROM EXEO 2 termostatyczna bateria podtynkowa 20 CHROM
Cena: 1 300,00 zł
szt.
EXEO 3 BLACK termostatyczna bateria podtynkowa 25 EXEO 3 BLACK termostatyczna bateria podtynkowa 25
Cena: 1 300,00 zł
EXEO 3 BLACK termostatyczna bateria podtynkowa 40 EXEO 3 BLACK termostatyczna bateria podtynkowa 40
Cena: 1 500,00 zł
szt.
EXEO 3 termostatyczna bateria podtynkowa 20 CHROM EXEO 3 termostatyczna bateria podtynkowa 20 CHROM
Cena: 1 200,00 zł
szt.
EXEO 3 termostatyczna bateria podtynkowa 30 CHROM EXEO 3 termostatyczna bateria podtynkowa 30 CHROM
Cena: 1 300,00 zł
szt.

Solidne, trwałe i nowoczesne

Dostępne w naszej wyjątkowej ofercie baterie prysznicowe z termostatem to wysokiej jakości urządzenia. Ich nowoczesna technologia uwzględnia wykorzystanie odpowiednich materiałów wykonane. Korpusy z mosiądzu to doskonałe rozwiązanie, jeśli chodzi o armaturę prysznicową. Sprawia to, że modele są niezawodne i wykazują wysoką trwałość. To również daje gwarancję długiego użytkowania. Każdy model baterii został wyposażony w odpowiednie ceramiczne uchwyty bądź zawory, które cechują się cichym działaniem oraz bezawaryjnością. Umożliwiają dokładną kontrolę temperatury wody oraz natężenia jej strumienia. Poszczególne warianty różnią się możliwościami, parametrami oraz kolorem. Obok baterii chromowanych, których wysoki połysk zachowuje swoje właściwości nawet po wielu latach użytkowania, znajdą się także eleganckie czarne zestawy oraz baterie z deszczownicami. Pozwalają one czerpać wiele przyjemności z szerokiego strumienia wody. Deszczownice są w pełni regulowane i umożliwiają ustawienie ich pod pożądanym kątem. Dzięki specjalnym systemom zapobiegającym odkładaniu się kamienia są również łatwe do utrzymania w czystości. Dostępne są również modele z klasyczną słuchawką prysznicową, jednakże ze względu na odpowiednie materiały są bardziej nowoczesne niż znane wszystkim stare prysznice. Baterie posiadają również specjalne płyty maskujące ze stali nierdzewnej, aby kontakt z wodą nie nastręczał niepotrzebnych trosk związanych z rdzą i awariami.

 

Baterie natryskowe z termostatem

Elegancka i nowoczesna łazienka

Nasz sklep zawsze troszczy się o potrzeby klientów, dlatego umożliwiamy dostęp do jak najlepszych rozwiązań technologicznych zastosowanych w produkcji baterii natryskowych. Nowoczesna technologia to jednak nie tylko wspomniane wcześniej techniczne udogodnienia, materiały oraz parametry. To również elegancki design, pełen ergonomicznych kształtów, które z powodzeniem odnajdą swoje miejsce w wielu wariantach aranżacyjnych łazienek. Baterie natryskowe z termostatem dostępne w naszej ofercie będą stanowić idealne dopełnienie nowoczesnych łazienek, pełnych modnych, technologicznych rozwiązań połączonych z minimalistycznym wykończeniem i odpowiednią paletą barw. Umożliwiające bardzo wygodne korzystanie z wody baterie odnajdą się również w aranżacjach w stylu glamour oraz skandynawskich. Zdecydowanie będą również pasować do klasycznych łazienek, wprowadzając do nich nutę nowoczesności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl